Női kézi: ismét a leendő győri lett a dán liga legjobbja
Sorozatban a második alkalommal is az FC Midtjyllandot erősítő Cornelia „Nycke" Grootot választották meg a társak a dán női kézilabda-bajnokság legjobb játékosának.
A pályafutását a következő idénytől kezdve a Győri Audi ETO KC-ban folytató holland irányító előtt 1997 óta csupán Tonje Kjaergaard (1998, 1999) és a háromszoros győztes Bojana Popovics (2004, 2005, 2008) tudta megvédeni a címét. A pályafutását a következő idénytől kezdve a Győri Audi ETO KC-ban folytató holland irányító előtt 1997 óta csupán Tonje Kjaergaard (1998, 1999) és a háromszoros győztes Bojana Popovics (2004, 2005, 2008) tudta megvédeni a címét.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






