Férfi kézi BL: „Ez vicc” - a kieli edző bírózott egyet a végén
Élesen bírálta a játékvezetőket Alfred Gíslason, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében negyedikként zárt német THW Kiel vezetőedzője.
„Egészen érdekes, hogy miként fújnak az egyik oldalra, és miként a másikra. Tegnap a Veszprém ellen, és a mai bronzmeccsen a Kielce ellen is több kétperces kiállítást kaptunk, mint ellenfelünk. Ez vicc. Úgy tűnik, a bírók a kézilabdától teljesen külön működnek” – közölte az izlandi tréner.és a mai bronzmeccsen a Kielce ellen is több kétperces kiállítást kaptunk, mint ellenfelünk. Ez vicc. Úgy tűnik, a bírók a kézilabdától teljesen külön működnek” – közölte az izlandi tréner.
A kieliek a két kölni meccsen összesen 11 kétperces büntetést kaptak. A Veszprém szombaton 31–27-re verte meg az elődöntőben a német bajnokot, amely a vasárnapi helyosztón 28–26-ra kapott ki a lengyel Kielcétől.
Legfrissebb hírek

Sikerre kódolva – a férfi kézi BL-győztes Barca háttere
Képes Sport
2026.06.25. 17:18

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





