
KATTINTSON A KÉPRE, ÉS TEKINTSE MEG KÉPGALÉRIÁNKAT! (FOTÓK: KORPONAI TAMÁS)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria szerezte meg a női kézilabdázók bajnoki címét, miután a döntő második, győri mérkőzésén is győzni tudott (27–25) az előző hét kiírásban aranyérmes Győri Audi ETO KC ellen. A népligeti zöld-fehérek 2007 után ünnepelhettek ismét bajnoki címet, ennek megfelelőek voltak az érzelmeik is. Tekintse meg a Korponai Tamás által készített képekből összeállított galériát!
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





