Női kézi NB I: bajnok a Fradi! A Győr itthon sem maradt a trónon
Mivel az FTC-Rail Cargo Hungaria 27–25-re nyert Győrben, a női élvonalbeli kézilabda-bajnokságban letaszította a trónról a 2008 óta ott lévő Audi ETO KC-t! Az egyik fél második győzelméig tartó döntő párharcának második felvonásán a Ferencváros végig vezetett, és a hajrá ugyan szoros lett, két gól megmaradt a klub történetének tizenkettedik bajnoki címét szerző fővárosiak előnyéből. A népligetiek legutóbb 2007-ben voltak bajnoki aranyérmesek.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






