Strandkézi: női válogatottunk megvédte Eb-címét

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.07.05. 20:38
A magyar női strandkézilabda-válogatott megvédte Európa-bajnoki címét, miután a Lloret de Mar-i kontinenstorna vasárnapi döntőjében szétlövéssel legyőzte Norvégiát. Férfiválogatottunk a negyedik helyen végzett.

A magyar női válogatott legeredményesebb játékosa a döntőben Fekete Bozsána volt, az Érd kézilabdacsapatának új szerzeménye 16 pontot szerzett a norvégok ellen. az Érd kézilabdacsapatának új szerzeménye 16 pontot szerzett a norvégok ellen.

STRANDKÉZILABDA EB, LLORET DE MAR, SPANYOLORSZÁG
NŐK
DÖNTŐ

Magyarország–Norvégia 2:1 (17–16, 17–18, 7–4)
A 3. HELYÉRT
Olaszország–Spanyolország 2–1 (6–19, 9–7, 8–6)

FÉRFIAK
DÖNTŐ
Horvátország–Spanyolország 2:1 (15–17, 32–23, 9–8)
A 3. HELYÉRT

Ukrajna–Magyarország 2:1 (24–19, 15–17, 7–4)

ÍGY ÜNNEPELTEK A NORVÉGOK AZ ELVESZÍTETT DÖNTŐ UTÁN


 

Legfrissebb hírek

A címvédő és házigazda horvátok várnak a magyar válogatottra a strandkézilabda-vb-n

Kézilabda
23 órája

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban

Kézilabda
Tegnap, 11:57

Strandkézilabda-vb: csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
Tegnap, 10:57

Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.25. 20:37

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
2026.06.24. 17:50

Strandkézi-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.24. 14:08

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton

Röplabda
2026.05.29. 14:17

Strandkézilabda-vb: a kétszeres Európa-bajnok dánokkal is összekerült a magyar férfiválogatott

Kézilabda
2026.05.02. 13:36
Ezek is érdekelhetik