Férfi kézi BL: a Szeged 110-zel verte a Kielcét, 120 jön!
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája első fordulójában a Mol-Pick Szeged Dean Bombac vezérletével 31–30-ra legyőzte hazai pályán az előző szezon egyik final four-résztvevőjét, a lengyel Vive Tauron Kielcét. A találkozó után Ilyés Ferenc és Jonas Källman értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Sikerre kódolva – a férfi kézi BL-győztes Barca háttere
Képes Sport
2026.06.25. 17:18

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






