Női kézi: Görbicz a csapattal edz; mi van Amorimmal és Orbánnal?
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata hétfő este a Széchenyi téren megtartott szurkolói rendezvényén hivatalosan is bemutatta új játékosait, illetve megünnepelte a hétvégi Szuperkupa-győzelmet.
A klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint a csapatkapitány Görbicz Anita hétfőn edzett először a csapattal. A szurkolói kérdésekre adott válaszokból kiderült, hogy a Szuperkupa-mérkőzésről kisebb combizomsérülése miatt lemaradó Eduarda Amorim egy hét múlva már szeretne játékra jelentkezni, Orbán Adrienn pedig novemberi visszatéréssel számol.

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






