Videó: ezzel a góllal tért vissza Görbicz Anita
A Győri Audi ETO KC 36–19-re győzött a Budaörs otthonában a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján. Ezen a találkozón tért vissza a pályára tétmérkőzésen Görbicz Anita, aki elkönyvelhette anyukaként szerzett első NB I-es gólját is.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






