A horvát ZRK Umag lesz az Érd ellenfele a női kézilabda KEK-ben, a 16 közé jutásért rendezendő párharcban.
Az umagiak kettős győzelemmel (29–27 és 25–24) búcsúztatták a svájci LK Zugot – olvasható az európai szövetség honlapján.
A november 14-i vagy 15-i első mérkőzést Umagban rendezik, és az egy héttel később esedékes visszavágó lesz Érden.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






