Női kézi-vb: „Bátran, felszabadultan tudtunk játszani”
A magyar női kézilabda-válogatott 31–21-re legyőzte Japánt utolsó csoportmeccsén a dániai világbajnokságon. A találkozót követően Kovacsics Anikó értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban
Foci vb 2026
2026.06.26. 16:34
Ezek is érdekelhetik






