A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában a tartalékos Győri Audi ETO otthon kapta el a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát. A győriek ezzel pontszámban beérték a sorozat címvédőjét, amely az első vereségét szenvedte el a most zajló kiírásban.
Bővebben itt olvashat a találkozóról!
Bővebben itt olvashat a találkozóról!
NŐI KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT, 1. FORDULÓ
Győri Audi ETO–Buducsnoszt 22–20 (13–11)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






