Női kézi: megműtötték a Győr válogatott szélsőjét
Bódi Bernadettet csütörtökön megoperálták, a Győri Audi ETO KC válogatott jobbszélsője szombaton már haza is térhet a kórházból – adta hírül a kézilabdacsapat hivatalos honlapja pénteken.
Dr. Balogh Péter csapatorvos szerint a műtét rendben zajlott le, az előzetes diagnózis szerinti elülső keresztszalag-szakadáson kívül nem fedeztek fel más sérülést.
Korábban beszámoltunk róla: a Sävehof elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-mérkőzésén megsérülő Bódi Bernadett ebben a szezonban már nem léphet pályára.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






