Női kézi BL: „Ebbe az állandó hullámzásba fáradtunk bele”
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata 25–22-re kikapott a Buducsnoszt Podgorica otthonában a Bajnokok Ligája középdöntőjében. A mérkőzés után a győriek jobbszélsője, Orbán Adrienn értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







