Női kézi Eb-sel.: jönnek a lengyelek, hogyan szerepelünk?
Szerdán és vasárnap Eb-selejtezőt játszik a női kézilabda-válogatott Lengyelország ellen, méghozzá az új kapitánypárossal, Ambros Martínnal és Elek Gáborral. Milyen sikerrel?
SZAVAZÁS
Szerdán és vasárnap Eb-selejtezőt játszik a női kézilabda-válogatott Lengyelország ellen, méghozzá az új kapitánypárossal, Ambros Martínnal és Elek Gáborral. Milyen sikerrel?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Elindult a szavazás az év kedvenc testnevelő tanáraira
Egyéb egyéni
2026.05.05. 11:17
Ezek is érdekelhetik







