Férfi kézi: szegedi játékos a hónap legjobbja Európában
A férfiaknál a MOL-Pick Szeged szlovén légiósa, Dean Bombac lett március legjobb kézilabdázója az európai porondon nyújtott teljesítmény alapján az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) szavazásán.
A nőknél Andrea Penezic (Vardar) a horvát válogatott Eb-selejtezőin nyújtott teljesítményével érdemelte ki ugyanezt az elismerést.
Az EHF ettől az évtől választja meg a hónap legjobbjait a játékosok klubbeli és válogatottbeli nemzetközi szereplése alapján. A szavazáson az EHF honlapjának szakírói vesznek részt.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






