Strandkézi-vb: a brazilok ezúttal is kifogtak a női válogatotton
A Margitszigeten zajló strandkézilabda-világbajnokság elődöntőjében a magyar női válogatott két szettben kikapott Brazíliától, így a mieink vasárnap a bronzéremért játszhatnak Norvégiával.
A magyar válogatott pénteken, a középdöntőben már összecsapott a brazilokkal, a dél-amerikai együttes akkor drámai találkozón, szétlövésben győzte le a mieinket.
A „visszavágón” sem sikerült a bravúr, a brazilok két szettben nyertek, így a döntőben Spanyolországgal találkoznak. Magyarország vasárnap Norvégiával csap össze a bronzéremért.
NŐI STRANDKÉZILABDA-VB
ELŐDÖNTŐ
MAGYARORSZÁG–BRAZÍLIA 0–2 (13–14, 16–17)
Korábban
Norvégia–Spanyolország 1–2
Legfrissebb hírek

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban
Kézilabda
2026.06.26. 11:57
Ezek is érdekelhetik







