Strandkézi-vb: szakadó esőben jutott elődöntőbe a női válogatott
A Margitszigeten zajló strandkézilabda-világbajnokság középdöntőjében a magyar női válogatott legyőzte Tajvant, ezzel bejutott az elődöntőbe, ahol Brazília lesz az ellenfele.
Szakadó esőben léptek pályára a csapatok, a körülményekhez pedig a magyar csapat alkalmazkodott jobban, és elsősorban egypontos gólokkal két szettben legyőzte Tajvant.
Összességében a 4. helyen végzett a középdöntőben, és Brazíliával játszik elődöntőt, amelyben visszavághat a dél-amerikaiaknak a pénteki vereségért.
NŐI STRANDKÉZILABDA-VB
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
MAGYARORSZÁG–TAJVAN 2–0 (19–7, 14–6)
Spanyolország–Brazília 0–2
Olaszország–Norvégia 0–2
A középdöntő végeredménye: 1. Brazília 10 pont, 2. Norvégia 8, 3. Spanyolország 6, 4. Magyarország 4, 5. Olaszország 2, 6. Tajvan 0
AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
14.00 Norvégia–Spanyolország
14.50 Brazília–Magyarország
Legfrissebb hírek

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton
Röplabda
2026.05.29. 14:17
Ezek is érdekelhetik







