Női kézi BL: megsérült a Vardar Szkopje kulcsjátékosa

Penezicet ölben kellett levinni a pályáról
Ölben kellett levinni a pályáról Andrea Penezicet, a Vardar Szkopje női kézilabdacsapatának klasszis balátlövőjét a Metz ellen 23–21-re megnyert szombati Bajnokok Ligája középdöntős mérkőzésen.
A 31 éves horvát válogatott játékos könnyek között szállt ki a meccsből.
„Jelen pillanatban csak annyit tudok mondani, hogy izomsérülést szenvedett. Nem tudom, mennyit kell kihagynia, ahhoz előbb meg kell várnunk a tüzetesebb orvosi vizsgálatok eredményét” – mondta a Vardart irányító David Davis a találkozó után.
A macedón lapok szerint Penezic szinte biztosan lemarad a Szkopje jövő heti, Thüringer HC elleni BL-mérkőzéséről, míg legrosszabb esetben akár négy-hat hétre is kidőlhet. A Vardar 11 pontjával vezeti a Ferencvárost is a soraiban tudó csoportot, a magyar együttes kilenc ponttal a második helyen áll.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





