A Veszprémi Építők Kézilabda Klub kedden tartott közgyűlésén megválasztotta új tisztségviselőit. A klub elnöke egyhangú szavazással Kálomista Gábor lett.
Az elnökség tagjai Csermely Péter, Fazekas Zsolt, Lakatos Antal és Porga Gyula lettek – olvasható a telekomveszprem.hu-n. A veszprémi klub főtitkárának Fazekas Zsoltot választották.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






