A Ferencváros és az MTK női kézilabdacsapata egymás ellen játszotta első nyári felkészülési mérkőzését. A házigazda zöld-fehérek 26–20-ra nyertek.
A Ferencvárosban bemutatkozott a holland jobbátlövő, Laura van der Heijden, aki öt góljával Lukács Viktóriával holtversenyben a Fradi legeredményesebb játékosa volt.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






