Női kézi: Az MK-siker volt a korona ebben az évben – Elek
Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata a 2016–17-es szezonban a Bajnokok Ligájában a legjobb nyolcig jutott, ahol óriási csatában esett ki a címvédő CSM Bukaresttel szemben. Tizennégy év elteltével megnyerte a Magyar Kupát a Győr legyőzésével. Elek Gábor vezetőedző elemezte a csapat teljesítményét a fradi.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







