Női kézi-vb: az olimpiai bajnok kiütésével elődöntős a címvédő
A címvédő norvég válogatott kiütötte az olimpiai bajnok Oroszországot (34–17) a németországi női kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében, és negyedik együttesként biztosította helyét a legjobb négy között, ahol Hollandia lesz az ellenfele.
Bővebben itt olvashat a mérkőzésről.Bővebben itt olvashat a mérkőzésről.
NŐI KÉZILABDA VILÁGBAJNOKSÁG, NÉMETORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
Norvégia–Oroszország 34–17 (15–8)
Legjobb dobók: Mörk 9, Oftedal 8, Kristiansen 5, ill. Kocsetova, Makejeva 5-5
Korábban
Hollandia–Csehország 30–26 (17–16)
Ld: Abbingh 14, ill. Luzumová 11, Jerábková 7 Keddi eredmények
Svédország–Dánia 26–23 (13–11)
Ld: Blomstrand 7, Gulldén 5, ill. Tranborg 7, S. Jörgensen 6
Franciaország–Montenegró 25–22 (12–10)
Ld: Pineau 5, S. Dembélé 4, Lacrabere 4, ill. Bulatovics 9, Radicsevics 4
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik






