Női kézi: Oftedal biztosan lemarad a Magyar Kupa négyes döntőjéről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.03.28. 10:34
A Győri Audi ETO tájékoztatása szerint a Horvátország elleni Európa-bajnoki selejtezőn megsérülő Stine Oftedal számára tíznapos pihenőt írtak elő az orvosi vizsgálatot követően, így a norvég irányító biztosan lemarad a női kézilabda Magyar Kupa hétvégi négyes döntőjéről.

Mint korábban beszámoltunk róla, Oftedal a válogatott meccs első félidejében sérült meg, ölben kellett levinni a pályáról. A norvég szövetség később arról számolt be, hogy nincs törés a bal bokájánál, így a súlyosabb sérülést megúszta. Mint korábban beszámoltunk róla, Oftedal a válogatott meccs első félidejében sérült meg, ölben kellett levinni a pályáról. A norvég szövetség később arról számolt be, hogy nincs törés a bal bokájánál, így a súlyosabb sérülést megúszta.

„Stine Oftedal vasárnap válogatott mérkőzésen megsérült, az ezt követő orvosi vizsgálat törést nem igazolt. Győrbe történő visszaérkezését követően a játékos ma reggel kontrollra jelentkezett, a dokumentált stabilitási vizsgálat alapján bal bokájában részleges szalagsérülés véleményezhető. Rögzítő viselése mellett megkezdtük a fizikoterápiát, legkorábban tíz nap múlva kezdheti meg a sportintenzitású terhelést, egy hét múlva kontrollvizsgálatot végzünk” – mondta dr. Balogh Péter csapatorvos a klub honlapjának.

Nincs könnyű helyzetben a Győr, amely korábban Nora Mörköt és Tomori Zsuzsannát már elveszítette a szezon hátra levő részére, most pedig Oftedal is kidőlt egy rövidebb időszakra, így nem lehet ott a Ferencváros elleni szombati kupaelődöntőn.

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
2026.06.26. 11:29

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik