Galéria: Martín és Althaus a levegőben, a fradisták könnyek között
Drámai izgalmak után, mindössze egyetlen góllal a Győri ETO lett a női kézilabda-bajnokság nyertese, megelőzve a Ferencvárost. A Nemzeti Sport fotósai a Ferencváros–Vác és a Győr–Békéscsaba találkozón is ott voltak, és nemcsak a mérkőzések eseményeit, hanem a lefújásuk utáni pillanatokat is megörökítették. Ezekből a képekből készítettünk egy galériát, amely a képre kattintva elérhető.

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







