Női kézi Eb-sel.: fölényes magyar győzelem Koszovóban, közel a kijutás

2018.05.30. 19:42
A magyar női kézilabda-válogatott 37–15-re győzött Koszovó vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat ötödik fordulójában. Kim Rasmussen szövetségi kapitány együttesének továbbjutása akkor válik biztossá, ha az Európa-bajnoki ezüst- és világbajnoki bronzérmes holland csapat csütörtökön a várakozásoknak megfelelően nem veszít Fehéroroszországban.

További részletekről itt olvashatnak. További részletekről itt olvashatnak.

NŐI KÉZILABDA EB-SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 5. FORDULÓ
KOSZOVÓ–MAGYARORSZÁG 15–37 (3–16)

KÉSŐBB
Május 31., 18.00, Minszk: Fehéroroszország–Hollandia

 

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56

Vámos Petra: Még mindig vannak hibák, de ez a két mérkőzés határozottan jobb volt

Kézilabda
2026.04.12. 09:36
Ezek is érdekelhetik