Mol-Pick Szeged: távozott az operatív igazgató a klubtól
A Mol-Pick Szeged kézilabdacsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy távozott az egyesülettől Szögi Nándor operatív igazgató.
A csapat tájékoztatása szerint Juhász Levente veszi át a feladatokat az említett szerepkörben.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







