Videó: Görbicz a felezővonalról is bedobta – de nem oda!
Görbicz Anita, a Thüringer HC elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre készülő Győri Audi ETO KC csapatkapitánya ismét varázsolt: ezúttal a csapata edzésén, a felezővonalról dobta be a labdát egy felhúzott kosárgyűrűbe!
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00:Thüringer HC (német)–Győri Audi ETO KC (Tv:Sport1)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






