Női kézi: a volt érdi Signaté hazatért, Planétáék csapattársa lett
A női kézilabda NB I-ben szereplő Érdtől távozó Mariama Signaté megkapta az európai szövetségtől (EHF) az engedélyt, hogy a francia Chambray-hez igazoljon.
A 33 éves francia balátlövő a Facebook-oldalán jelentette be, hogy hosszú és fájdalmas folyamat végén hazaigazolhatott, és hogy néhány órával csapata hazai mérkőzése előtt megkapta a játékengedélyét.
Az igazáért továbbra is küzdő Signatének két magyar csapattársa is van új klubjánál, a jobbátlövő Planéta Szimonetta a szerdai meccsen hétszer, a bajnokság során eddig 51-szer volt eredményes, ezzel kilenc kört követően a negyedik helyen áll a góllövőlistán. Rajta kívül még a kapus Kántor Kamilla is az együttest erősíti.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött
Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37
Ezek is érdekelhetik





