Női kézi: a volt érdi Signaté hazatért, Planétáék csapattársa lett

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.11.01. 19:00
A női kézilabda NB I-ben szereplő Érdtől távozó Mariama Signaté megkapta az európai szövetségtől (EHF) az engedélyt, hogy a francia Chambray-hez igazoljon.

A 33 éves francia balátlövő a Facebook-oldalán jelentette be, hogy hosszú és fájdalmas folyamat végén hazaigazolhatott, és hogy néhány órával csapata hazai mérkőzése előtt megkapta a játékengedélyét.

Az igazáért továbbra is küzdő Signatének két magyar csapattársa is van új klubjánál, a jobbátlövő Planéta Szimonetta a szerdai meccsen hétszer, a bajnokság során eddig 51-szer volt eredményes, ezzel kilenc kört követően a negyedik helyen áll a góllövőlistán. Rajta kívül még a kapus Kántor Kamilla is az együttest erősíti.

Legfrissebb hírek

EHF: nincs Szeged- vagy Veszprém-játékos az idény álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.24. 12:40

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás

Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Bírsággal „jutalmazta” az EHF a horvát szövetségi kapitány januári kifakadását

Kézilabda
2026.05.27. 12:01

Nem úszták meg az északmacedón kézilabdabírók, maradt az eltiltás

Kézilabda
2026.05.08. 16:17

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött

Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37

Kézilabda: megalakul a játékosbizottság, a férfiaknál az El-győztes is automatikusan BL-induló lesz

Kézilabda
2026.04.17. 15:47
Ezek is érdekelhetik