Női kézi: két magyar fiatal is hosszabbított Dunaújvárosban
Két magyar játékosával is szerződést hosszabbított a női kézilabda NB I-ben szereplő Dunaújvárosi Kohász. Nick Viktória és Sirián Szederke is 2020 nyaráig írt alá a Fejér megyeieknél.
Sirián szerződésének meghosszabbítása azért is nagy fegyvertény, mert a beállót Yvette Broch bizonytalan helyzete miattmegpróbálta szerződtetni a Győri ETO, mielőtt végül megállapodott a román Crina Pintea szerződtetéséről.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik







