Női kézi: Nora Mörk még pályára lépne ebben a szezonban

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.12.09. 11:45
Az októberben elvégzett újabb műtétet követően szépen halad Nora Mörk, a Győri Audi ETO norvég jobbátlövőjének felépülése, a 27 éves kézilabdázó még ebben a szezonban visszatérne a pályára.

A gyógyulásom az előzetes várakozásainknak megfelelő ütemben halad, így minden bizonnyal képes leszek még a szezonban pályára lépni. Természetesen érzek némi fájdalmat a hét héttel ezelőtt elvégzett műtétet követően, de tudom, hogy hamarosan jobban leszek, így hát erre gondolok minden nap. Nagyon várom, hogy újra kézilabdát foghassak a kezembe” – számolt be állapotáról Nora Mörk a gyorietokc.hu-nak. A gyógyulásom az előzetes várakozásainknak megfelelő ütemben halad, így minden bizonnyal képes leszek még a szezonban pályára lépni. Természetesen érzek némi fájdalmat a hét héttel ezelőtt elvégzett műtétet követően, de tudom, hogy hamarosan jobban leszek, így hát erre gondolok minden nap. Nagyon várom, hogy újra kézilabdát foghassak a kezembe” – számolt be állapotáról Nora Mörk a gyorietokc.hu-nak.

A norvég jobbátlövő azt is elárulta, mely csapatokat várja a Franciaországban épp zajló Európa-bajnokság végjátékába. „Az Európa-bajnoki cím megszerzésére a franciákat, a hollandokat és természetesen a norvégokat tartom a leginkább esélyesnek. Folyamatosan nyomon követem az eseményeket, s ahol tudok, személyesen is jelen vagyok és szurkolok.”

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
Tegnap, 11:29

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik