
| Fehérvárra kerül kölcsönbe a Győr tehetsége |
| Zökkenőmentes lehet Tomori teljes visszatérése |
| Bartha Csaba: A kézilabda a csúcson többet követel, mint amit a női szervezet elbír |
„Nagyon örülök, hogy sikerült újabb egy évet hosszabbítanom. Nagyon elégedett vagyok a Győrben töltött idő alatt tapasztaltakkal, a profi körülményekkel, a klub, a szakmai stáb és csapattársaim hozzáállásával. Biztos vagyok benne, hogy együtt nagy sikereket érhetünk el, éppen ezért is örülök, hogy 2020 nyaráig biztosan a győri kaput védhetem” – mondta Amandine Leynaud a klub hivatalos honlapjának.
A klub elnöke, Bartha Csaba elismerően nyilatkozott a játékosról. „Amandine Leynaud személyében egy rendkívül tapasztalt, profi hozzáállású játékost ismerhettünk meg, így nagy öröm számunkra, hogy újabb egy évig a keretünk tagjai között tudhatjuk. Védelmünk biztos pontja, hiszen számtalan alkalommal örvendeztetett meg minket bravúros hárításaival, bízunk benne, hogy még sok szép közös élmény és siker áll előttünk.”

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában






