Női kézi MK: a Ferencváros jutott elsőként a döntőbe
A várakozásoknak megfelelően biztosan jutott a Török Bódog Magyar Kupa döntőjébe a Ferencváros női kézilabdacsapata, miután végig vezetve hét góllal legyőzte a Dunaújvárosi Kohász KA-t.
TÖRÖK BÓDOG MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
DUNAÚJVÁROSI KKA–FERENCVÁROS 26–33 (11–17)TÖRÖK BÓDOG MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
DUNAÚJVÁROSI KKA–FERENCVÁROS 26–33 (11–17)
A meccs részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik







