Veszprém: torta, sorverseny, remek a hangulat a szerdai BL-siker után
Mint arról korábban beszámoltunk, a Veszprém idegenben 28–22-es győzelmet aratott a Flensburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Az összecsapás után a veszprémi játékosok tortával ünnepeltek, majd a sikert követő első edzésen sorversennyel fokozták a jó hangulatot a csapaton belül.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







