A Győri ETO női kézilabdacsapatának egyik nyári szerzeménye, a világ- és Európa-bajnok Béatrice Edwige még a nyaralása megkezdése előtt Magyarországra utazott, hogy személyes benyomásokat szerezzen új állomáshelyéről.
A klub által készített videóból kiderül, hogy Bartha Csaba, a Győri ETO elnöke vezette körbe a 30 éves beállót az arénában, a francia játékos pedig a csarnok mellett a várossal is ismerkedett, hogy a felkészülés megkezdésekor már valamennyire otthonosan mozogjon hazánkban.
Az NSO ajánlja: A Győri ETO új beállójának 30 éves korára mindkét álma teljesült
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





