A Telekom Veszprém szurkolói Petar Nenadicsot szavazták meg az előző idény legjobb veszprémi játékosának, így a szerb irányító-átlövő kapta meg a Pérez Carlos-díjat – számolt be róla a klub hivatalos oldala.
Nenadics első teljes idényét töltötte Veszprémben, összesen 47 alkalommal lépett pályára, és 157 gólt szerzett, ezzel Manuel Strlek és Dragan Gajic után a harmadik legeredményesebb veszprémi volt.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






