Női kézi NB I: nagy rangadókkal indul az új idény – elkészült a sorsolás

2019.07.09. 12:53
null
A Győr és a Fradi december végén találkozik egymással először az NB I-ben (Fotó: AFP)
A Magyar Kézilabda-szövetség elkészítette a női NB I 2019–2020-as idényének sorsolását. A címvédő Győri Audi ETO december végén találkozik először legfőbb kihívójával, a Ferencvárossal.

 

A bajnokság hivatalosan szeptember 1-jén kezdődik és a május 23-i hétvégén ér véget. A mérkőzések jelentős részének időpontja várhatóan változik majd a nemzetközi porondon is induló klubok kérésére.

Az utóbbi évek két legsikeresebb csapata, az ETO és a Fradi először december 29-én a Népligetben csap össze egymással, míg a győri visszavágóra május elején kerül sor.

Az első fordulóban rögtön összecsap az előző idény első négy helyezettje, az EHF-kupa-győztes Siófok a címvédő Győrt, az Érd pedig a Ferencvárost fogadja.

A teljes sorsolást a szövetség honlapján megtekintheti!

NŐI KÉZILABDA NB I, 2019–2020
AZ 1. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA – SZEPTEMBER 1.

Érd–Ferencváros
Békéscsaba–DKKA
Váci NKSE–MTK Budapest
Alba Fehérvár–Mosonmagyaróvár
Szent István SE–DVSC
Siófok–Győri ETO
Kisvárda–Szombathelyi KKA

Legfrissebb hírek

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
10 órája

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
Tegnap, 11:29

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Chema Rodríguez: Szerettem a magyar válogatott szövetségi kapitányának lenni

Kézilabda
2026.06.24. 11:12

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik