A magyar nők döntőbe jutottak, míg a férfiak a bronzéremért játszhatnak a lengyelországi Stare Jablonkiban zajló strandkézilabda Európa-bajnokságon.
Az európai szövetség (EHF) honlapjának beszámolója szerint a kétszeres győztes nők a szombati elődöntőben a hollandokat múlták felül. A férfi válogatott a dánoktól kapott ki.
Vasárnap a férfi együttes az oroszokkal játszik 15 órától, míg a női csapat dánok elleni fináléját 16 órai kezdettel rendezik.
STRANDKÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, STARE JABLONKI, LENGYELORSZÁG
NŐK
Magyarország–Hollandia 2:0 (19–16, 15–12)
FÉRFIAK
Dánia–Magyarország 2:0 (19–16, 22–18)
Legfrissebb hírek

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban
Kézilabda
Tegnap, 11:57

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton
Röplabda
2026.05.29. 14:17
Ezek is érdekelhetik





