Férfi kézi: a Tatabánya mégsem indul a SEHA-ligában

2019.08.13. 18:26
Korábbi szándékával ellentétben mégsem indul el a Grundfos Tatabánya férfi kézilabdacsapata a SEHA-liga következő idényében.

A klub közösségi oldala szerint a szervezőbizottsággal folytatott korábbi tárgyalások alapján ősztől indultak volna a regionális, nemzetközi bajnokságban, az NB I, a Magyar Kupa, az EHF-kupa és a SEHA-liga versenykiírásának véglegessé válása után azonban úgy döntöttek, utóbbiban nem tudják vállalni a szereplést.

A SEHA-ligában így a magyar csapatok közül egyedül a bajnok Telekom Veszprém szerepel. A bakonyiak korábban kétszer nyerték meg a sorozatot, legutóbbi szereplésük alkalmával pedig ezüstérmet szereztek.

A SEHA-ligában így a magyar csapatok közül egyedül a bajnok Telekom Veszprém szerepel. A bakonyiak korábban kétszer nyerték meg a sorozatot, legutóbbi szereplésük alkalmával pedig ezüstérmet szereztek.

FRISSÍTÉS

A SEHA-liga közleménye ellenben úgy fogalmaz, a végrehajtó bizottság döntött úgy, hogy nem indul a Tatabánya, miután „nagyon nem egyezett a két fél véleménye a feltételekről”.

A Tatabánya helyét első orosz csapatként a Szpartak Moszkva veszi át az A-csoportban.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
2 órája

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 9:37

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
2026.06.23. 09:02

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézilabda: Takács Maja három fronton is segítette a Győri ETO-t

Utánpótlássport
2026.06.17. 13:01

Kézi: újra a legjobbak között bizonyíthatott a Veszprém az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.16. 08:58
Ezek is érdekelhetik