Női kézi: Bartha Csaba ismertette a Győri ETO céljait
Szezonnyitó szurkolói rendezvényt tartott a Győri ETO női kézilabdacsapata, amelyen Bartha Csaba klubelnök ismertette az új idényre vonatkozó célkitűzéseket.
Nem meglepő, hogy hazai fronton a magyar bajnoki cím és a Magyar Kupa-győzelem is az elsődleges célok között szerepel, emellett a Bajnokok Ligájában legalább a budapesti négyes döntő elérése az alapvető elvárás a címvédőnél.
A csapatkapitány Görbicz Anita elmondta, kemény edzéseken, mozgalmas felkészülési időszakon vannak túl, de mindenki elszántan dolgozik a közös célok elérése érdekében, hiszen a hétvégén már bajnoki fordulón kell bizonyítaniuk – és rögtön a Siófok lesz az ellenfél.

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






