Női kézi NB I: a Siófok megszorongatta az ETO-t Győrben
A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 27–24-re győzött a Siófok KC ellen a női kézilabda NB I nyitó fordulójának záró mérkőzésén.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
36 perce
Ezek is érdekelhetik




