Csokoládéval a kezükben érkeztek a debreceni női kézilabdázók a szerb bajnok Jagodina elleni EHF-kupa-selejtező hétvégi, hazai mérkőzésére.
A klub is csatlakozott ugyanis a Bihari Állami Gondozottak Egyesületének karácsonyi csokigyűjtő akciójához.
A meccs előtt a Debreceni I. Számú Gyermekklinika képviselőjének átadták azt az 500 ezer forintot jelképező utalványt, mely az együttes előző idényben használt, a névadó szponzor Schaeffler magyarországi szerepvállalásának két évtizedes jubileuma alkalmából 20-as számmal ellátott egyedi mezek elárverezéséből folyt be.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






