Egy korábbi és egy jelenlegi, egyaránt népszerű sportoló (ráadásul házaspár), Vincze Ottó 11-szeres magyar válogatott labdarúgó és Görbicz Anita, a Győri Audi ETO KC kézilabdázója is igyekszik felhívni a figyelmet arra, hogy bizony az őszi-téli időszakban is ügyelni kell a zöldség- és gyümölcsfogyasztásra.
Az „Európai Friss Kalandok” program idei utolsó eseménye csütörtök délelőtt 10 és 13 óra között egy rövid sajtótájékoztatóval egybekötött főzőworkshop, vagyis műhelymunka lesz.
Ennek keretében Wolf András séf irányításával a Bolyai Gyermekotthon lakóival közösen készítenek el két finom ételt Görbiczék a Gastropolis főzőiskolában.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





