Kézilabda: győri és veszprémi légiós lett Európa legjobbja
Eduarda Amorim és Petar Nenadics lett 2019 legjobb kézilabdázója az Európai Kézilabda-szövetség internetes szavazásán.
Az EHF honlapján és Facebook-oldalán a hónap legjobbjaira lehetett szavazni, a nőknél Klujber Katrin és Kajdon Blanka személyében két magyar is jelölt volt. a hónap legjobbjaira lehetett szavazni, a nőknél Klujber Katrin és Kajdon Blanka személyében két magyar is jelölt volt.
Bár nem ők nyertek, a nőknél és a férfiaknál is magyar klubban játszó lett a befutó. Amorim a Győri ETO, Nenadics a Veszprém légiósa.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






