Elismerés: Görbicz Anita Győr díszpolgára lett – kép
Görbicz Anita, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának irányítója Győr díszpolgára lett. Az ötszörös Bajnokok Ligája-győztes, 13-szoros magyar bajnok, 14-szeres Magyar Kupa-győztes irányító vasárnap Dézsi Csaba Andrástól, Győr polgármesterétől vehette át a kitüntetést.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






