Női kézi: elhalasztották a Corona-ügy ítélethirdetését
Határozatlan időre elhalasztotta az ítélethirdetést a brassói kézilabdázónők ügyében a romániai Nemzeti Doppingellenes Ügynökség (ANAD), miután az általa összehívott fegyelmi bizottság egyik tagja nem tudott részt venni az ebből a célból kitűzött pénteki ülésen.
Az Igazságügyi Minisztériumban dolgozó jogász ugyanis a munkahelyén kapcsolatba került egy koronavírus-gyanús kollégájával, ezért önkéntes karanténba vonult.
A Corona Brasov női kézilabdacsapatáról novemberben derült ki, hogy a nyáron valamennyi játékosa tiltott intravénás lézerkezelésen vett részt. A brassói klubot ezért úgy a román élvonalból, mint az EHF-kupából kizárták, az együttes tagjait pedig felfüggesztették.
Legfrissebb hírek

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Erste Liga: Jared Van Wormer marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.08. 17:31

Kiütéssel egy lépésre a címvédéstől a Gyergyó
Jégkorong
2026.04.14. 20:30
Ezek is érdekelhetik





