Női kézilabda: megérkezett Győrbe a francia kapusklasszis

Laura Glauser a BL négyes döntőjében már pályára léphet a Győrben (Fotó: AFP)
Megérkezett Győrbe Laura Glauser, a Bajnokok Ligája címvédőjének új kapusa. A Győri Audii ETO KC kisfilmben mutatta meg a 26 éves, olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok kapus első napját a klubnál.
Glausert a videóban Bartha Csaba vezeti körbe a sportcsarnokban. A Győrrel hároméves szerződést kötő klasszis a filmben elmondta, mennyire elszánt, és a városról is beszélt.
Glauser elvileg pályára léphet a Bajnokok Ligája szeptemberre tervezett négyes döntőjében, már ha térdsérülésből felgyógyulva megfelelő formában lesz.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






