Női kézilabda: újabb játékosával hosszabbított a Győri ETO

H. D.H. D.
2020.11.11. 14:45
null
Fodor Csenge szerződést hosszabbított a Győri ETO-val (Fotó: Török Attila)
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Fodor Csengével.

 

Fodor Csengének 2021 nyarán járt volna le a szerződése, amelyet most négy évvel meghosszabbítottak. A 21 éves balszélső 2017 nyarán csatlakozott az ETO-hoz, azóta egyaránt kétszer megnyerte a Bajnokok Ligáját, a bajnokságot és a Magyar Kupát is a csapattal, amelynek színeiben 112 mérkőzésen 185 gólt szerzett.

„Elégedettek vagyunk Csenge teljesítményével. Nagyon sokat fejlődött, amióta a klubunk kötelékéhez tartozik. Egy hosszú távú, négyéves szerződést kínáltunk neki, ami egyrészről kifejezi a bizalmat játékosunk felé, másrészt megmutatja elégedettségünket az eddig végzett munkája kapcsán. Hiszek benne, hogy Csenge fiatal kora ellenére megszerezte már azt a rutint, ami ahhoz kell, hogy a legmagasabb szinten végezze munkáját. Örömmel írtam alá a szerződését, büszke vagyok, hogy továbbra is az ETO-család tagja lesz” – mondta a gyorietokc.hu-nak Bartha Csaba, az ETO elnöke.

„Tizennyolc évesen, amikor ide kerültem, tudtam, hogy ez életem lehetősége. Nagyon boldog és büszke vagyok, hogy kaptam egy új szerződést és további bizalmat a klubtól. Remekül érzem magam Győrben, otthonra találtam a csapatban és a városban is az elmúlt években. Az a profizmus és a légkör, ami itt körülvesz, még jobban motivál arra, hogy jobb és jobb legyek. Számomra nem volt kérdés, hogy maradni szerettem volna, így nagyon gyorsan meg tudtunk egyezni a klubbal. Továbbra is az a célom, hogy mindent megtegyek a csapat sikeréért, és bízom is benne, hogy a következő idényekben is olyan sikeresek leszünk, mint az elmúlt években” – fogalmazott Fodor Csenge.

A Győr két napja Veronica Kristiansen szerződését hosszabbította meg három évvel.

Facebook

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
Tegnap, 11:29

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik