Női kézi olimpiai sel.: így ünnepeltek a magyar lányok az öltözőben – képek

(Fotó: MKSZ)
Mint ismert, Magyarország legyőzte Szerbiát a női kézilabda olimpiai selejtező győri csoportjának 2. fordulójában, és mivel az olimpiai címvédő Orosz csapat is diadalmaskodott az este Kazahsztán ellen, a mieink kijutottak az idén nyárra halasztott tokiói olimpiára. Az ünneplésről készült képeket a Magyar kézilabda-válogatott Facebook-oldalán szemléztük.












Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





