Női kézi BL: megszerezte a bronzérmet a Győri Audi ETO
A női kézilabda Bajnokok Ligájában megszerezte a harmadik helyet a Győri ETO, amely a bronzmérkőzésen 32–21-re megverte az orosz CSZKA Moszkvát.
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT! A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ
BRONZMÉRKŐZÉS
Győri Audi ETO KC–CSZKA Moszkva (orosz) 32–21 (18–8)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






