Női kézi: három győri sérülten tért vissza az olimpiáról

Estelle Nze Minko az egyik győri sérült (Fotó: Török Attila)
A Győri ETO női kézilabdacsapatának három tagja is sérülten tért vissza az olimpiáról – tudtuk meg a csapat hivatalos honlapjáról.
A sérült Kari Brattset, Estelle Nze Minko és Linn Blohm állapotáról Balogh Péter csapatorvos beszélt a klub honlapjának – szakvéleményét ide kattintva olvashatják el.
Faluvégi Dorottya a balatonboglári edzőtáborban szenvedett kisebb combsérülést, 7-10 nap rehabilitáció és pihenés vár rá.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






